52,131
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 921: | Line 921: | ||
|{{name|Glittering Dunes}} | |{{name|Glittering Dunes}} | ||
||{{inlineIcon|Foraging|size=20|link=Foraging}} | ||{{inlineIcon|Foraging|size=20|link=Foraging}} | ||
|- | |||
|[[File:Chrysanthemum Tea Leaves.png|center|50x50px|link=Chrysanthemum Tea Leaves]] | |||
|[[Chrysanthemum Tea Leaves]] | |||
|<span id="nametemplate>[[File:Spices & Herbs.png|20px|link=:Category:Spices]] [[:Category:Spices|Spices]]</span> | |||
| n/a | |||
|{{price|25}} | |||
|{{energy|0}} | |||
| n/a | |||
| style="text-align: center;" |n/a | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| | |||
||Mulan's Stall | |||
|- | |- | ||
|[[File:Cinnamon.png|center|50x50px|link=Cinnamon]] | |[[File:Cinnamon.png|center|50x50px|link=Cinnamon]] | ||
Line 945: | Line 957: | ||
|{{name|Ancient's Landing}} | |{{name|Ancient's Landing}} | ||
||{{inlineIcon|Foraging|size=20|link=Foraging}} | ||{{inlineIcon|Foraging|size=20|link=Foraging}} | ||
|- | |||
|[[File:Jasmine Tea Leaves.png|center|50x50px|link=Jasmine Tea Leaves]] | |||
|[[Jasmine Tea Leaves]] | |||
|<span id="nametemplate>[[File:Spices & Herbs.png|20px|link=:Category:Spices]] [[:Category:Spices|Spices]]</span> | |||
| n/a | |||
|{{price|25}} | |||
|{{energy|0}} | |||
| n/a | |||
| style="text-align: center;" |n/a | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| | |||
||Mulan's Stall | |||
|- | |- | ||
|[[File:Majestea.png|center|50x50px|link=Majestea]] | |[[File:Majestea.png|center|50x50px|link=Majestea]] | ||
Line 957: | Line 981: | ||
|{{name|Ancient's Landing}} | |{{name|Ancient's Landing}} | ||
||{{inlineIcon|Foraging|size=20|link=Foraging}} | ||{{inlineIcon|Foraging|size=20|link=Foraging}} | ||
|- | |||
|[[File:Oolong Tea Leaves.png|center|50x50px|link=Oolong Tea Leaves]] | |||
|[[Oolong Tea Leaves]] | |||
|<span id="nametemplate>[[File:Spices & Herbs.png|20px|link=:Category:Spices]] [[:Category:Spices|Spices]]</span> | |||
| n/a | |||
|{{price|25}} | |||
|{{energy|0}} | |||
| n/a | |||
| style="text-align: center;" |n/a | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| | |||
||Mulan's Stall | |||
|- | |- | ||
|[[File:Paprika.png|center|50x50px|link=Paprika]] | |[[File:Paprika.png|center|50x50px|link=Paprika]] |