50,341
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 601: | Line 601: | ||
| {{price|637}} | | {{price|637}} | ||
| {{ItemRecipe | Sole Meunière }} | | {{ItemRecipe | Sole Meunière }} | ||
|- | |||
| [[File:Spaceship Earth Cupcake.png|center|50x50px|link=Spaceship Earth Cupcake]] | |||
| [[Spaceship Earth Cupcake]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|2440}} | |||
| {{price|772}} | |||
| {{ItemRecipe | Spaceship Earth Cupcake }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Spaghetti Arrabbiata.png|center|50x50px|link=Spaghetti Arrabbiata]] | | [[File:Spaghetti Arrabbiata.png|center|50x50px|link=Spaghetti Arrabbiata]] |