50,123
edits
(→Schedule: Add Scrooge) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|Merry Mickey | |Merry Mickey | ||
|{{name|Festive Star Path}} for {{price|50|festivetoken}} | |{{name|Festive Star Path}} for {{price|50|festivetoken}} | ||
|- | |||
|[[File:Platinum Mickey.png|90px]] | |||
|Platinum Mickey | |||
|{{name|Centennial Star Path}} for {{price|50|centennialtoken}} | |||
|} | |} | ||