5,502
edits
(→Duties) |
(→Duties) |
||
Line 401: | Line 401: | ||
|- | |- | ||
| align="center" | {{inlineIcon|Mining|iconOnly}} || Go Mining with Scar || 10 || {{price|30|parkstoken}} | | align="center" | {{inlineIcon|Mining|iconOnly}} || Go Mining with Scar || 10 || {{price|30|parkstoken}} | ||
|- | |||
| align="center" | {{inlineIcon|Crafting|iconOnly}} || Crafting a Fountain || 1 || {{price|25|parkstoken}} | |||
|- | |- | ||
<!-- | <!-- |
edits