49,528
edits
Marblemadmax (talk | contribs) (→Offerings: - "Wanderer" Kitchen Set) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 384: | Line 384: | ||
!Contents | !Contents | ||
!style="width:5em" |Price | !style="width:5em" |Price | ||
|- | |||
| rowspan="4" | 2023-05-12 - 2023-05-19 | |||
|Pride Lands Backpack Set 1 | |||
|{{name|Lion Cub Backpack}}<br>{{name|Merry Warthog Backpack}}<br>{{name|Happy Meerkat Backpack}} | |||
|{{price|2250|moonstone}} | |||
|- | |||
|Pride Lands Backpack Set 2 | |||
|{{name|Cheerful Baboon Backpack}}<br>{{name|Grinning Hyena Backpack}} | |||
|{{price|1500|moonstone}} | |||
|- | |||
|Whimsical Pink Companion Pack 1 | |||
|{{name|Pink Whimsical Crocodile}}<br>{{name|Pink Whimsical Raccoon}}<br>{{name|Pink Whimsical Raven}}<br>{{name|Pink Whimsical Squirrel}} | |||
|{{price|2000|moonstone}} | |||
|- | |||
|"Wanderer" Kitchen Set | |||
|{{name|"Wanderer" Combination Cupboard}}<br>{{name|"Wanderer" Double Cupboard}}<br>{{name|"Wanderer" Double-Door Counter}}<br>{{name|"Wanderer" Kitchen Island}}<br>{{name|"Wanderer" Kitchen Sink}}<br>{{name|Tall "Wanderer" Cupboard}} | |||
|{{price|1500|moonstone}} | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | 2023-05-05 - 2023-05-12 | | rowspan="4" | 2023-05-05 - 2023-05-12 |