moderator
26,807
edits
(→Duties) |
|||
Line 519: | Line 519: | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 50 || {{inlineIcon|Daily Discussions|iconOnly}} || Start Discussions with [[Merlin]] || 3 || {{price|20|wonderpixartoken}} | | align="center" | 50 || {{inlineIcon|Daily Discussions|iconOnly}} || Start Discussions with [[Merlin]] || 3 || {{price|20|wonderpixartoken}} | ||
|- | |||
| align="center" | 51 || {{inlineIcon|XXXXXX|iconOnly}} || Earn Star Coins || 20K || {{price|10|wonderpixartoken}} | |||
|- | |||
| align="center" | 52 || {{inlineIcon|Tourmaline|iconOnly}} || Mine Tourmaline || 10 || {{price|10|wonderpixartoken}} | |||
<!-- | |||
|- | |||
| align="center" | 53 || {{inlineIcon|XXXXXX|iconOnly}} || TBA || XXX || {{price|XXX|wonderpixartoken}} | |||
|- | |||
| align="center" | 54 || {{inlineIcon|XXXXXX|iconOnly}} || TBA || XXX || {{price|XXX|wonderpixartoken}} | |||
|- | |||
| align="center" | 55 || {{inlineIcon|XXXXXX|iconOnly}} || TBA || XXX || {{price|XXX|wonderpixartoken}} | |||
|- | |||
| align="center" | 56 || {{inlineIcon|XXXXXX|iconOnly}} || TBA || XXX || {{price|XXX|wonderpixartoken}} | |||
|- | |||
| align="center" | 57 || {{inlineIcon|XXXXXX|iconOnly}} || TBA || XXX || {{price|XXX|wonderpixartoken}} | |||
|- | |||
| align="center" | 58 || {{inlineIcon|XXXXXX|iconOnly}} || TBA || XXX || {{price|XXX|wonderpixartoken}} | |||
|- | |||
| align="center" | 59 || {{inlineIcon|XXXXXX|iconOnly}} || TBA || XXX || {{price|XXX|wonderpixartoken}} | |||
|- | |||
| align="center" | 60 || {{inlineIcon|XXXXXX|iconOnly}} || TBA || XXX || {{price|XXX|wonderpixartoken}} | |||
--> | |||
|- | |- | ||
| colspan=5 style="text-align:right;" | Total: {{price|XXXXXX|wonderpixartoken}}<!--625--> | | colspan=5 style="text-align:right;" | Total: {{price|XXXXXX|wonderpixartoken}}<!--625--> |