49,517
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 573: | Line 573: | ||
!class="unsortable" | Contents | !class="unsortable" | Contents | ||
!style="width:5em" |Price | !style="width:5em" |Price | ||
|- | |||
| rowspan="4" | 2023-07-19 - 2023-07-26 | |||
|Beach House | |||
|{{name|Beach House}} | |||
|{{price|3000|moonstone}} | |||
|- | |||
|Bermuda Merlin | |||
|{{name|Bermuda Merlin}} | |||
|{{price|2500|moonstone}} | |||
|- | |||
|Island-Inspired Ensemble | |||
|{{name|Blue Diving Suit}}<br>{{name|Red Diving Suit}}<br>{{name|Snorkel Mask}}<br>{{name|Snorkel Mask Headband}}<br>{{name|Tropical Foliage Mickey Headband}}<br>{{name|Yellow Diving Suit}} | |||
|{{price|1750|moonstone}} | |||
|- | |||
|Kingdom of Corona Trio Set | |||
|{{name|Corona Clock}}<br>{{name|Corona Sink}}<br>{{name|Corona Wardrobe}} | |||
|{{price|1500|moonstone}} | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | 2023-07-12 - 2023-07-19 | | rowspan="4" | 2023-07-12 - 2023-07-19 |