moderator
27,068
edits
No edit summary |
(Fix category tiles) |
||
Line 7: | Line 7: | ||
{| class='wikitable' style="text-align:center; border-spacing: 10px; font-size: 12px;" | {| class='wikitable' style="text-align:center; border-spacing: 10px; font-size: 12px;" | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Touch of Magic|iconOnly|size=30|link=Touch of Magic}}<br>Customize | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon| | | style="width: 90px; height: 90px;" | All | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Companions|iconOnly|size=30|link=Companions}}<br>Companions | |||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Tools|iconOnly|size=30|link=:Category:Tools}}<br>Tools | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Tools|iconOnly|size=30|link=:Category:Tools}}<br>Tools | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Accessories|iconOnly|size=30|link=:Category:Accessories}}<br>Accessories | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Accessories|iconOnly|size=30|link=:Category:Accessories}}<br>Accessories | ||
|- | |||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Hats|iconOnly|size=30|link=:Category:Hats}}<br>Hats | |||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Masks|iconOnly|size=30|link=:Category:Masks}}<br>Masks | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Masks|iconOnly|size=30|link=:Category:Masks}}<br>Masks | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Glasses|iconOnly|size=30|link=:Category:Glasses}}<br>Glasses | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Glasses|iconOnly|size=30|link=:Category:Glasses}}<br>Glasses | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Earrings|iconOnly|size=30|link=:Category:Earrings}}<br>Earrings | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Earrings|iconOnly|size=30|link=:Category:Earrings}}<br>Earrings | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Neckwear|iconOnly|size=30|link=:Category:Neckwear}}<br>Neckwear | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Neckwear|iconOnly|size=30|link=:Category:Neckwear}}<br>Neckwear | ||
|- | |||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Coats|iconOnly|size=30|link=:Category:Coats}}<br>Coats | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Coats|iconOnly|size=30|link=:Category:Coats}}<br>Coats | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Tops|iconOnly|size=30|link=:Category:Tops}}<br>Tops | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Tops|iconOnly|size=30|link=:Category:Tops}}<br>Tops | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Back|iconOnly|size=30|link=:Category:Back}}<br>Back | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Back|iconOnly|size=30|link=:Category:Back}}<br>Back | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Bracelets|iconOnly|size=30|link=:Category:Bracelets}}<br>Bracelets | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Bracelets|iconOnly|size=30|link=:Category:Bracelets}}<br>Bracelets | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Gloves|iconOnly|size=30|link=:Category:Gloves}}<br>Gloves | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Gloves|iconOnly|size=30|link=:Category:Gloves}}<br>Gloves | ||
|- | |||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Pants|iconOnly|size=30|link=:Category:Pants}}<br>Pants | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Pants|iconOnly|size=30|link=:Category:Pants}}<br>Pants | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Shorts|iconOnly|size=30|link=:Category:Shorts}}<br>Shorts | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Shorts|iconOnly|size=30|link=:Category:Shorts}}<br>Shorts | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Skirts|iconOnly|size=30|link=:Category:Skirts}}<br>Skirts | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Skirts|iconOnly|size=30|link=:Category:Skirts}}<br>Skirts | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Hose Socks|iconOnly|size=30|link=:Category:Hose Socks}}<br>Hose Socks | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Hose Socks|iconOnly|size=30|link=:Category:Hose Socks}}<br>Hose Socks | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Shoes|iconOnly|size=30|link=:Category:Shoes}}<br>Shoes | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Shoes|iconOnly|size=30|link=:Category:Shoes}}<br>Shoes | ||
|- | |||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Dresses|iconOnly|size=30|link=:Category:Dresses}}<br>Dresses | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Dresses|iconOnly|size=30|link=:Category:Dresses}}<br>Dresses | ||
| style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Costumes|iconOnly|size=30|link=:Category:Costumes}}<br>Costumes | | style="width: 90px; height: 90px;" | {{inlineIcon|Costumes|iconOnly|size=30|link=:Category:Costumes}}<br>Costumes |