49,528
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 200: | Line 200: | ||
|[[Haunted Mansion Bundle|Premium Shop Bundle]] for {{price|3750|moonstone}} | |[[Haunted Mansion Bundle|Premium Shop Bundle]] for {{price|3750|moonstone}} | ||
|'''24x24''' | |'''24x24''' | ||
|- | |||
|[[File:Frosty Fortress.png|90x90px|center]] | |||
|'''[[Frosty Fortress]]''' | |||
|[[Frosty Fortress (Bundle)|Premium Shop Bundle]] for {{price|3000|moonstone}} | |||
|{{cleanup|Add placement size}} | |||
|} | |} | ||