1,600
edits
(→House Dream Styles: add sizes) |
KingofFables (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|''[[Platinum Mickey]]'' | |''[[Platinum Mickey]]'' | ||
|{{name|Centennial Star Path}} for {{price|50|centennialtoken}} (T6) | |{{name|Centennial Star Path}} for {{price|50|centennialtoken}} (T6) | ||
|- | |- | ||
|[[File:Platinum Minnie.png|90px|link=Platinum Minnie]] | |[[File:Platinum Minnie.png|90px|link=Platinum Minnie]] | ||
Line 46: | Line 42: | ||
|'''''[[Ranger Donald]]''''' | |'''''[[Ranger Donald]]''''' | ||
|{{name|Disney Parks Star Path}} for {{price|50|parkstoken}} (T5 Premium) | |{{name|Disney Parks Star Path}} for {{price|50|parkstoken}} (T5 Premium) | ||
|- | |||
|[[File:Pirate Donald.png|90px|link=Pirate Donald]] | |||
|''[[Pirate Donald]]'' | |||
|{{name|Haunted Holiday Star Path}} for {{price|50|hauntedtoken}} (T6) | |||
|- | |- | ||
|[[File:An Extremely Goofy Conductor.png|90px|link=An Extremely Goofy Conductor]] | |[[File:An Extremely Goofy Conductor.png|90px|link=An Extremely Goofy Conductor]] |
edits