moderator
26,807
edits
(Add new weekly offerings) |
(Add new weekly offerings) |
||
Line 11: | Line 11: | ||
==Available This Week== | ==Available This Week== | ||
; Item Bundles 2023.11. | ; Item Bundles 2023.11.22 - 2023.11.29 | ||
{| | {| | ||
|[[File: | |[[File:The Tower of Terror Store.png|250px|right|link=The Tower of Terror (Bundle)]]<!--upper left--> | ||
|[[File: | |[[File:Prince Eric's Ship Store.png|250px|right|link=Prince Eric's Ship (Bundle)]]<!--upper right--> | ||
|- | |- | ||
|[[File: | |[[File:Skeletomobile Store.png|250px|right|link=Skeletomobile (Bundle)]]<!--lower left--> | ||
|[[File: | |[[File:Halloween Town Duo.png|250px|right|link=Halloween Town Duo]]<!--lower right--> | ||
|} | |} | ||
Line 160: | Line 160: | ||
| {{price|XXXXXXX|moonstone}} | | {{price|XXXXXXX|moonstone}} | ||
--> | --> | ||
|- | |||
| rowspan="4" | 2023-11-22 - 2023-11-29 | |||
| [[The Tower of Terror (Bundle)|The Tower of Terror]] | |||
| {{name|The Tower of Terror}} | |||
| {{price|2500|moonstone}} | |||
|- | |||
| [[Prince Eric's Ship (Bundle)|Prince Eric's Ship]] | |||
| {{name|Prince Eric's Ship}} | |||
| {{price|3750|moonstone}} | |||
|- | |||
| [[Skeletomobile (Bundle)|Skeletomobile]] | |||
| {{name|Skeletomobile}} | |||
| {{price|1750|moonstone}} | |||
|- | |||
| [[Halloween Town Duo]] | |||
| {{name|Scary Surprise Boxes|4}}<br>{{name|Haunting Pedestal|2}} | |||
| {{price|1200|moonstone}} | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | 2023-11-15 - 2023-11-22 | | rowspan="4" | 2023-11-15 - 2023-11-22 |