50,590
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
| {{price|216}} | | {{price|216}} | ||
| {{ItemRecipe | Cheese Platter }} | | {{ItemRecipe | Cheese Platter }} | ||
|- | |||
| [[File:Cheeseburger.png|center|50x50px|link=Cheeseburger]] | |||
| [[Cheeseburger]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|1113}} | |||
| {{price|1785}} | |||
| {{ItemRecipe | Cheeseburger }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Cheesecake.png|center|50x50px|link=Cheesecake]] | | [[File:Cheesecake.png|center|50x50px|link=Cheesecake]] |