moderator
26,906
edits
(→{{inlineIcon|Dreamlight Duties Straight|iconOnly|size=26}} Mist Duties: Catch 3 Sand Fish) |
|||
Line 514: | Line 514: | ||
| class="dutyIcon" | {{inlineIcon|Fish|iconOnly}} | | class="dutyIcon" | {{inlineIcon|Fish|iconOnly}} | ||
| Catch 3 [[Pirarucu]] | | Catch 3 [[Pirarucu]] | ||
| {{price|350|mist}} | |||
| | |||
|- | |||
| class="dutyVersion" | 1.8 | |||
| class="dutyIcon" | {{inlineIcon|Fish|iconOnly}} | |||
| Catch 3 [[Sand Fish]] | |||
| {{price|350|mist}} | | {{price|350|mist}} | ||
| | | |