49,517
edits
(→House Dream Styles: add sizes) |
Marblemadmax (talk | contribs) (→Frozen) |
||
Line 226: | Line 226: | ||
!style="width:14em" | Unlocked | !style="width:14em" | Unlocked | ||
|- | |- | ||
|rowspan=" | |rowspan="2"| {{Portrait|Anna}} | ||
|[[File:Anna Default.png|center|60px]] | |||
|Anna | |||
|Default appearance | |||
|- | |- | ||
|[[File:Elsa.png|center| | |[[File:Adventurous Anna.png|75px|center|link=Adventurous Anna]] | ||
|'''[[Adventurous Anna]]''' | |||
|{{name|Premium Shop}} for {{price|2500|Moonstone}} | |||
|- | |||
|rowspan="2"| {{Portrait|Elsa}} | |||
|[[File:Elsa Default.png|center|80px]] | |||
|Elsa | |Elsa | ||
|Default appearance | |Default appearance |