50,590
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 290: | Line 290: | ||
| {{price|421}} | | {{price|421}} | ||
| {{ItemRecipe | Spiky Berry Pie }} | | {{ItemRecipe | Spiky Berry Pie }} | ||
|- | |||
| [[File:Stitch Cupcake.png|center|50x50px|link=Stitch Cupcake]] | |||
| [[Stitch Cupcake]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|2140}} | |||
| {{price|751}} | |||
| {{ItemRecipe | Stitch Cupcake }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Strawberry Pie.png|center|50x50px|link=Strawberry Pie]] | | [[File:Strawberry Pie.png|center|50x50px|link=Strawberry Pie]] |