37
edits
Marblemadmax (talk | contribs) (Quest recipes) |
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
| {{price|767}} | | {{price|767}} | ||
| {{ItemRecipe | Spicy Baked Bream }} | | {{ItemRecipe | Spicy Baked Bream }} | ||
|- | |||
| [[File:Tandoori Chicken.png|center|50x50px|link=Sausage and Tandoori Chicken]] | |||
|[[Tandoori Chicken]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|1199}} | |||
|{{price|964}} | |||
|{{ItemRecipe | Tandoori Chicken }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Vegetarian Taco.png|center|50x50px|link=Vegetarian Taco]] | | [[File:Vegetarian Taco.png|center|50x50px|link=Vegetarian Taco]] |
edits