49,528
edits
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| {{price|1200}} | | {{price|1200}} | ||
| {{ItemRecipe | Barbecued Brilliant Blue Starfish }} | | {{ItemRecipe | Barbecued Brilliant Blue Starfish }} | ||
|- | |||
| [[File:Biryani.png|center|50x50px|link=Biryani]] | |||
| [[Biryani]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|1468}} | |||
| {{price|1049}} | |||
| {{ItemRecipe | Biryani }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Mint Boba Tea.png|center|50x50px|link=Mint Boba Tea]] | | [[File:Mint Boba Tea.png|center|50x50px|link=Mint Boba Tea]] |