355
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 169: | Line 169: | ||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Mouse Movement}} | | style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Mouse Movement}} | ||
| style='padding-left: 1.0em" |Reposition Camera | | style='padding-left: 1.0em" |Reposition Camera | ||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|E or Left Click}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Interact | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Tab}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Tool Wheel | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|1-6}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Select tool | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|I}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Inventory | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|ESC}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Dreamlight | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|L}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Quests | |||
|} |
edits