5,534
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
|||
Line 420: | Line 420: | ||
|[[Lady Tremaine's Manor House (Bundle)|Premium Shop Dream Bundle]] for {{price|3750|moonstone}} | |[[Lady Tremaine's Manor House (Bundle)|Premium Shop Dream Bundle]] for {{price|3750|moonstone}} | ||
|'''14x12''' | |'''14x12''' | ||
|- | |||
|[[File:French Bakery House.png|90x90px|center]] | |||
|'''[[French Bakery House]]''' | |||
|[[French Bakery House (Bundle)|Premium Shop Dream Bundle]] for {{price|3000|moonstone}} | |||
|'''12x13''' | |||
|} | |} | ||
edits