moderator
27,068
edits
Marblemadmax (talk | contribs) (Retired golden potato) |
(→Available Codes: Add Pride Codes (unformatted)) |
||
Line 11: | Line 11: | ||
!Available | !Available | ||
!Details | !Details | ||
|- | |||
|Gleam Tee | |||
|PRIDE20231 | |||
| rowspan=8 | June 20, 2023 | |||
| rowspan=8 | <!--https://disneydreamlightvalley.com/news/Pride-2023--> | |||
|- | |||
|Illuminate Tee | |||
|PRIDE20232 | |||
|- | |||
|Shine Tee | |||
|PRIDE20233 | |||
|- | |||
|Shimmer Tee | |||
|PRIDE20234 | |||
|- | |||
|Glow Tee | |||
|PRIDE20235 | |||
|- | |||
|Radiate Tee | |||
|PRIDE20236 | |||
|- | |||
|Bright Tee | |||
|PRIDE20237 | |||
|- | |||
|Dazzle Tee | |||
|PRIDE20238 | |||
|- | |- | ||
|{{name|Air Hockey Table}}<br>{{name|Game Machine}}<br>{{name|Coin-op Game}} | |{{name|Air Hockey Table}}<br>{{name|Game Machine}}<br>{{name|Coin-op Game}} |