5,529
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
(→House Dream Styles: add sizes) |
||
Line 204: | Line 204: | ||
|'''[[Frosty Fortress]]''' | |'''[[Frosty Fortress]]''' | ||
|[[Frosty Fortress (Bundle)|Premium Shop Bundle]] for {{price|3000|moonstone}} | |[[Frosty Fortress (Bundle)|Premium Shop Bundle]] for {{price|3000|moonstone}} | ||
|{{ | |'''28x24''' | ||
|- | |||
|[[File:Mushroom Manor.png|90x90px|center]] | |||
|'''[[Mushroom Manor]]''' | |||
|[[Mushroom Manor (Bundle)|Premium Shop Bundle]] for {{price|3000|moonstone}} | |||
|'''20x20''' | |||
|} | |} | ||
edits