51,710
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 82: | Line 82: | ||
|{{price|884}} | |{{price|884}} | ||
|{{ItemRecipe | Sausage and Sauerkraut Platter }} | |{{ItemRecipe | Sausage and Sauerkraut Platter }} | ||
|- | |||
| [[File:Turnip Tartiflette.png|center|50x50px|link=Turnip Tartiflette]] | |||
|[[Turnip Tartiflette]] | |||
|{{stars|3}} | |||
|{{energy|1459}} | |||
|{{price|863}} | |||
|{{ItemRecipe | Turnip Tartiflette }} | |||
|} | |} | ||