49,532
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 163: | Line 163: | ||
| {{price|351}} | | {{price|351}} | ||
| {{ItemRecipe | Mushroom Pizza }} | | {{ItemRecipe | Mushroom Pizza }} | ||
|- | |||
| [[File:Nachos.png|center|50x50px|link=Nachos]] | |||
| [[Nachos]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|842}} | |||
| {{price|383}} | |||
| {{ItemRecipe | Nachos }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Omelet.png|center|50x50px|link=Omelet]] | | [[File:Omelet.png|center|50x50px|link=Omelet]] |