37
edits
Marblemadmax (talk | contribs) (Quest recipes) |
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 177: | Line 177: | ||
| {{price|1489}} | | {{price|1489}} | ||
| {{ItemRecipe | Pumpkin Puffs }} | | {{ItemRecipe | Pumpkin Puffs }} | ||
|- | |||
| [[File:Ramen.png|center|50x50px|link=Ramen]] | |||
|[[Ramen]] | |||
|{{stars|3}} | |||
|{{energy|1128}} | |||
|{{price|660}} | |||
|{{ItemRecipe | Ramen }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Scrambled Egg.png|center|50x50px|link=Scrambled Egg]] | | [[File:Scrambled Egg.png|center|50x50px|link=Scrambled Egg]] |
edits