37
edits
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 117: | Line 117: | ||
| {{price|326}} | | {{price|326}} | ||
| {{ItemRecipe | Cherry Pie }} | | {{ItemRecipe | Cherry Pie }} | ||
|- | |||
| [[File:Cinnamon Donut.png|center|50x50px|link=Cinnamon Donut]] | |||
| [[Cinnamon Donut]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|1094}} | |||
| {{price|406}} | |||
| {{ItemRecipe | Cinnamon Donut }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Chocolate Chip Cookies.png|center|50x50px|link=Chocolate Chip Cookies]] | | [[File:Chocolate Chip Cookies.png|center|50x50px|link=Chocolate Chip Cookies]] |
edits