50,000
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
| {{price|948}} | | {{price|948}} | ||
| {{ItemRecipe | Buñuelos }} | | {{ItemRecipe | Buñuelos }} | ||
|- | |||
| [[File:Cannoli.png|center|50x50px|link=Cannoli]] | |||
| [[Cannoli]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|1482}} | |||
| {{price|678}} | |||
| {{ItemRecipe | Cannoli }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Cheese Platter.png|center|50x50px|link=Cheese Platter]] | | [[File:Cheese Platter.png|center|50x50px|link=Cheese Platter]] |