49,538
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 100: | Line 100: | ||
| {{price|236}} | | {{price|236}} | ||
| {{ItemRecipe | Classic Mac & Cheese }} | | {{ItemRecipe | Classic Mac & Cheese }} | ||
|- | |||
| [[File:Crab Melts.png|center|50x50px|link=Crab Melts]] | |||
| [[Crab Melts]] | |||
| {{stars|2}} | |||
| {{energy|2549}} | |||
| {{price|1014}} | |||
| {{ItemRecipe | Crab Melts }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Eggplant Puffs.png|center|50x50px|link=Eggplant Puffs]] | | [[File:Eggplant Puffs.png|center|50x50px|link=Eggplant Puffs]] |