50,590
edits
Marblemadmax (talk | contribs) m (→Furniture) |
Marblemadmax (talk | contribs) m (→Availability) |
||
Line 260: | Line 260: | ||
| {{price|XXXXXXX|moonstone}} | | {{price|XXXXXXX|moonstone}} | ||
--> | --> | ||
|- | |||
| rowspan="4" | 2024-04-17 - 2024-04-24 | |||
| [[Desert Palace (Bundle)|Desert Palace]] | |||
| {{name|Desert Palace}} | |||
| {{price|3000|moonstone}} | |||
|- | |||
| [[Mickey's Steamboat Set]] | |||
| {{name|Decorative Steamboat}}<br>{{name|Celebrating Friendship Statue}}<br>{{name|Platinum Steambed}}<br>{{name|Art Deco Steamboat Sofa}} | |||
| {{price|1500|moonstone}} | |||
|- | |||
| [[Monsters, Inc.'s Tool Set]] | |||
| {{name|Monster Shovel}}<br>{{name|Monster Pickaxe}}<br>{{name|Monster Fishing Rod}}<br>{{name|Monster Hourglass}}<br>{{name|Monster Watering Can}}<br>{{name|Monster Phone}} | |||
| {{price|3750|moonstone}} | |||
|- | |||
| [[Cars Racing Set]] | |||
| {{name|Piston Cup}} ({{price|350|moonstone}})<br>{{name|McQueen Racing Bed}} ({{price|650|moonstone}}) | |||
| {{price|1000|moonstone}} | |||
|- | |- | ||
| rowspan="8" | 2024-04-10 - 2024-04-17 | | rowspan="8" | 2024-04-10 - 2024-04-17 |