52,485
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 125: | Line 125: | ||
| {{price|274}} | | {{price|274}} | ||
| {{ItemRecipe | Sake Sushi }} | | {{ItemRecipe | Sake Sushi }} | ||
|- | |||
| [[File:Sesame Balls.png|center|50x50px|link=Sesame Balls]] | |||
| [[Sesame Balls]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|722}} | |||
| {{price|322}} | |||
| {{ItemRecipe | Sesame Balls }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Shawarma.png|center|50x50px|link=Shawarma]] | | [[File:Shawarma.png|center|50x50px|link=Shawarma]] |