49,370
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|{{price|308}} | |{{price|308}} | ||
|{{ItemRecipe | Blueberry Pie }} | |{{ItemRecipe | Blueberry Pie }} | ||
|- | |||
| [[File:Stitch Cupcake.png|center|50x50px|link=Stitch Cupcake]] | |||
| [[Stitch Cupcake]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|2140}} | |||
| {{price|751}} | |||
| {{ItemRecipe | Stitch Cupcake }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Sugar-Free Blueberry Muffin.png|center|50x50px|link=Sugar-Free Blueberry Muffin]] | | [[File:Sugar-Free Blueberry Muffin.png|center|50x50px|link=Sugar-Free Blueberry Muffin]] |