49,382
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| {{price|389}} | | {{price|389}} | ||
| {{ItemRecipe | Coleslaw }} | | {{ItemRecipe | Coleslaw }} | ||
|- | |||
| [[File:Sausage and Sauerkraut Platter.png|center|50x50px|link=Sausage and Sauerkraut Platter]] | |||
|[[Sausage and Sauerkraut Platter]] | |||
|{{stars|3}} | |||
|{{energy|958}} | |||
|{{price|884}} | |||
|{{ItemRecipe | Sausage and Sauerkraut Platter }} | |||
|} | |} | ||