50,099
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|{{price|884}} | |{{price|884}} | ||
|{{ItemRecipe | Sausage and Sauerkraut Platter }} | |{{ItemRecipe | Sausage and Sauerkraut Platter }} | ||
|- | |||
| [[File:Yakisoba.png|center|50x50px|link=Yakisoba]] | |||
|[[Yakisoba]] | |||
|{{stars|3}} | |||
|{{energy|789}} | |||
|{{price|710}} | |||
|{{ItemRecipe | Yakisoba }} | |||
|} | |} | ||