49,172
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| {{price|427}} | | {{price|427}} | ||
| {{ItemRecipe | Carrot Cake }} | | {{ItemRecipe | Carrot Cake }} | ||
|- | |||
| [[File:Coleslaw.png|center|50x50px|link=Coleslaw]] | |||
| [[Coleslaw]] | |||
| {{stars|2}} | |||
| {{energy|387}} | |||
| {{price|389}} | |||
| {{ItemRecipe | Coleslaw }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Vegetarian Stew.png|center|50x50px|link=Vegetarian Stew]] | | [[File:Vegetarian Stew.png|center|50x50px|link=Vegetarian Stew]] |