48,800
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 198: | Line 198: | ||
| {{price|736}} | | {{price|736}} | ||
| {{ItemRecipe | Potato Puffs }} | | {{ItemRecipe | Potato Puffs }} | ||
|- | |||
| [[File:Poutine.png|center|50x50px|link=Poutine]] | |||
| [[Poutine]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|845}} | |||
| {{price|580}} | |||
| {{ItemRecipe | Poutine }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Pumpkin Puffs.png|center|50x50px|link=Pumpkin Puffs]] | | [[File:Pumpkin Puffs.png|center|50x50px|link=Pumpkin Puffs]] |