49,445
edits
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| {{price|1093}} | | {{price|1093}} | ||
| {{ItemRecipe | Gumbo }} | | {{ItemRecipe | Gumbo }} | ||
|- | |||
| [[File:Meaty Taco.png|center|50x50px|link=Meaty Taco]] | |||
| [[Meaty Taco]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|1112}} | |||
| {{price|1785}} | |||
| {{ItemRecipe | Meaty Taco }} | |||
|- | |||
| [[File:Nachos.png|center|50x50px|link=Nachos]] | |||
| [[Nachos]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|842}} | |||
| {{price|383}} | |||
| {{ItemRecipe | Nachos }} | |||
|- | |||
| [[File:Piquant Piranha Soup.png|center|50x50px|link=Piquant Piranha Soup]] | |||
| [[Piquant Piranha Soup]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|4001}} | |||
| {{price|1900}} | |||
| {{ItemRecipe | Piquant Piranha Soup }} | |||
|- | |||
| [[File:Ruby Masoor Dal.png|center|50x50px|link=Ruby Masoor Dal]] | |||
| [[Ruby Masoor Dal]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|405}} | |||
| {{price|357}} | |||
| {{ItemRecipe | Ruby Masoor Dal }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Spaghetti Arrabbiata.png|center|50x50px|link=Spaghetti Arrabbiata]] | | [[File:Spaghetti Arrabbiata.png|center|50x50px|link=Spaghetti Arrabbiata]] | ||
Line 62: | Line 90: | ||
| {{price|767}} | | {{price|767}} | ||
| {{ItemRecipe | Spicy Baked Bream }} | | {{ItemRecipe | Spicy Baked Bream }} | ||
|- | |||
| [[File:Spicy Macarons.png|center|50x50px|link=Spicy Macarons]] | |||
| [[Spicy Macarons]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|1796}} | |||
| {{price|475}} | |||
| {{ItemRecipe | Spicy Macarons }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tandoori Chicken.png|center|50x50px|link=Sausage and Tandoori Chicken]] | | [[File:Tandoori Chicken.png|center|50x50px|link=Sausage and Tandoori Chicken]] |