355
edits
No edit summary |
|||
Line 148: | Line 148: | ||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|D Pad ⇩}} | | style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|D Pad ⇩}} | ||
| style='padding-left: 1.0em" |Dreamlight | | style='padding-left: 1.0em" |Dreamlight | ||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|D Pad ↑}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Show "Hang Out" Companion Bonus | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Y}} | | style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Y}} | ||
| style='padding-left: 1.0em" |Fast Travel (While in Map) | | style='padding-left: 1.0em" |Fast Travel (While in Map) | ||
| | |} |
edits