moderator
3,269
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
|||
Line 85: | Line 85: | ||
| | | | ||
|{{name|Fiber|8}} | |{{name|Fiber|8}} | ||
|- | |||
|[[File:Soil.png|center|50px|link=Soil]] | |||
|[[Soil]] | |||
|A clump of soil that's perfect for gardening. | |||
| | |||
|{{price|3}} | |||
| | |||
|{{name|Rich Soil}} | |||
|- | |- | ||
|[[File:Tinkering Parts.png|center|50px|link=Tinkering Parts]] | |[[File:Tinkering Parts.png|center|50px|link=Tinkering Parts]] |