1,600
edits
KingofFables (talk | contribs) No edit summary |
KingofFables (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|[[Pickaxe]] (Level 3) | |[[Pickaxe]] (Level 3) | ||
|{{quest|A Tale of Stone and Fire|friendship=Maui|level=4}} | |{{quest|A Tale of Stone and Fire|friendship=Maui|level=4}} | ||
|- | |||
|[[Ice Blocks|Small Ice Block]]<ref name="respawn">Does not respawn</ref> | |||
|[[Pickaxe]] (Level 2) | |||
|{{quest|Breaking the Ice|friendship=Elsa|level=2}} | |||
|- | |||
|[[Huge Ice Blocks|Big Ice Block]]<ref name="respawn"></ref> | |||
|[[Pickaxe]] (Level 3) | |||
|{{quest|The Singing Ice|friendship=Elsa|level=6}} | |||
|} | |} | ||
<references/> | |||
==Critters== | ==Critters== |
edits