5,540
edits
(→Duties) |
(→Duties) |
||
Line 425: | Line 425: | ||
|- | |- | ||
| align="center" | {{inlineIcon|Star|iconOnly}} || Hang Out with a Villager from The Lion King || 60 || {{price|30|parkstoken}} | | align="center" | {{inlineIcon|Star|iconOnly}} || Hang Out with a Villager from The Lion King || 60 || {{price|30|parkstoken}} | ||
|- | |||
| align="center" | {{inlineIcon|Fish|iconOnly}} || Catch Anglerfish || 5 || {{price|20|parkstoken}} | |||
|- | |- | ||
<!-- | <!-- |
edits