5,540
edits
(→Duties: Missing duties 23, 25, fix order) |
(→Duties) |
||
Line 433: | Line 433: | ||
|- | |- | ||
| align="center" | {{inlineIcon|Gems|iconOnly}} || Mine Amethysts || 10 || {{price|20|parkstoken}} | | align="center" | {{inlineIcon|Gems|iconOnly}} || Mine Amethysts || 10 || {{price|20|parkstoken}} | ||
|- | |||
| align="center" | {{inlineIcon|Star Coins|iconOnly}} || Collect Star Coins || 20K || {{price|20|parkstoken}} | |||
|- | |- | ||
<!-- | <!-- |
edits