49,382
edits
(→Duties: fix task 44 icon) |
Marblemadmax (talk | contribs) (→Rewards: - Dumbo Ride is premium) |
||
Line 284: | Line 284: | ||
|[[Motifs|Motif]] | |[[Motifs|Motif]] | ||
|{{price|10|parkstoken}} | |{{price|10|parkstoken}} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 297: | Line 291: | ||
|{{price|50|parkstoken}} | |{{price|50|parkstoken}} | ||
| | | | ||
|- | |||
|{{ListThumb|Dumbo the Flying Elephant}} | |||
|[[Dumbo the Flying Elephant]] | |||
|[[Furniture]] | |||
|{{price|30|parkstoken}} | |||
|[[File:Premium Lock.png|36px|center|link=]] | |||
|- | |- | ||
|{{ListThumb|Moonstone}} | |{{ListThumb|Moonstone}} |