28
edits
Marblemadmax (talk | contribs) (Link to hotfix version) |
No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| style="text-align:right;" | [[Events|Community Event]]: | | style="text-align:right;" | [[Events|Community Event]]: | ||
| style="text-align:left;" |'''{{name|Festive Token|link=Season Of Giving Event}}''' (Started 13 December 2023) | | style="text-align:left;" |'''{{name|Festive Token|link=Season Of Giving Event}}''' (Started 13 December 2023) | ||
|- | |||
| style="text-align:right;" | [[Events|Community Printable]]: | |||
| style="text-align:left;" |'''{{name|Festive Token|link=Greeting_Card}}''' (Started 17 December 2023) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits