49,382
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 184: | Line 184: | ||
| {{price|663}} | | {{price|663}} | ||
| {{ItemRecipe | Kanelbulle }} | | {{ItemRecipe | Kanelbulle }} | ||
|- | |||
| [[File:Latkes.png|center|50x50px|link=Latkes]] | |||
| [[Latkes]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|1280}} | |||
| {{price|937}} | |||
| {{ItemRecipe | Latkes }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Meringue Pie.png|center|50x50px|link=Meringue Pie]] | | [[File:Meringue Pie.png|center|50x50px|link=Meringue Pie]] |