49,382
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 268: | Line 268: | ||
|{{price|660}} | |{{price|660}} | ||
|{{ItemRecipe | Ramen }} | |{{ItemRecipe | Ramen }} | ||
|- | |||
| [[File:Red Velvet.png|center|50x50px|link=Red Velvet]] | |||
| [[Red Velvet]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|2458}} | |||
| {{price|783}} | |||
| {{ItemRecipe | Red Velvet }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Scrambled Egg.png|center|50x50px|link=Scrambled Egg]] | | [[File:Scrambled Egg.png|center|50x50px|link=Scrambled Egg]] |