50,074
edits
Xandeath75 (talk | contribs) m (Typo) |
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
| {{price|556}} | | {{price|556}} | ||
| {{ItemRecipe | Arendellian Pickled Herring }} | | {{ItemRecipe | Arendellian Pickled Herring }} | ||
|- | |- | ||
| [[File:Pickled Herring.png|center|50x50px|link=Pickled Herring]] | | [[File:Pickled Herring.png|center|50x50px|link=Pickled Herring]] | ||
Line 45: | Line 38: | ||
| {{price|431}} | | {{price|431}} | ||
| {{ItemRecipe | Pickled Herring }} | | {{ItemRecipe | Pickled Herring }} | ||
|- | |||
| [[File:Sweet Herring.png|center|50x50px|link=Marinated Herring]] | |||
| [[Sweet Herring]] | |||
| {{stars|2}} | |||
| {{energy|723}} | |||
| {{price|305}} | |||
| {{ItemRecipe | Sweet Herring }} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |