37
edits
Marblemadmax (talk | contribs) (Quest recipes) |
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
| {{price|323}} | | {{price|323}} | ||
| {{ItemRecipe | Boba Tea }} | | {{ItemRecipe | Boba Tea }} | ||
|- | |||
| [[File:Brandade de Morue.png|center|50x50px|link=Brandade de Morue]] | |||
|[[Brandade de Morue]] | |||
|{{stars|5}} | |||
|{{energy|2336}} | |||
|{{price|757}} | |||
|{{ItemRecipe | Brandade de Morue }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Buñuelos.png|center|50x50px|link=Buñuelos]] | | [[File:Buñuelos.png|center|50x50px|link=Buñuelos]] |
edits