moderator
26,624
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
(→Upgrades: Update 4 added a new upgrade, not yet clear what the improvement is) |
||
Line 89: | Line 89: | ||
|1 per 6 mins | |1 per 6 mins | ||
|<span id="nametemplate">[[File:Energy.png|22px|link=]]</span> <nowiki>-</nowiki>20% [[Energy|Fishing Energy]] Cost | |<span id="nametemplate">[[File:Energy.png|22px|link=]]</span> <nowiki>-</nowiki>20% [[Energy|Fishing Energy]] Cost | ||
|- | |||
|Level 11 | |||
|{{price|60000}} | |||
|20 slots | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||