49,944
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 67: | Line 67: | ||
| {{price|1093}} | | {{price|1093}} | ||
| {{ItemRecipe | Gumbo }} | | {{ItemRecipe | Gumbo }} | ||
|- | |||
| [[File:Jerk Chicken.png|center|50x50px|link=Jerk Chicken]] | |||
| [[Jerk Chicken]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|1229}} | |||
| {{price|1102}} | |||
| {{ItemRecipe | Jerk Chicken }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Mediterranean Salad.png|center|50x50px|link=Mediterranean Salad]] | | [[File:Mediterranean Salad.png|center|50x50px|link=Mediterranean Salad]] |