49,370
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 137: | Line 137: | ||
| {{price|338}} | | {{price|338}} | ||
| {{ItemRecipe | Seared Rainbow Trout }} | | {{ItemRecipe | Seared Rainbow Trout }} | ||
|- | |||
| [[File:Shad Ceviche.png|center|50x50px|link=Shad Ceviche]] | |||
|[[Shad Ceviche]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|1696}} | |||
|{{price|427}} | |||
|{{ItemRecipe | Shad Ceviche }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Sweet Herring.png|center|50x50px|link=Sweet Herring]] | | [[File:Sweet Herring.png|center|50x50px|link=Sweet Herring]] |