49,382
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
|type=Ingredient | |type=Ingredient | ||
|ingtype=Protein | |ingtype=Protein | ||
|collection=Eternity Isle | |||
|energy=250 | |energy=250 | ||
|buyprice= | |buyprice= | ||
Line 82: | Line 83: | ||
|{{price|884}} | |{{price|884}} | ||
|{{ItemRecipe | Sausage and Sauerkraut Platter }} | |{{ItemRecipe | Sausage and Sauerkraut Platter }} | ||
|- | |||
| [[File:Turnip Tartiflette.png|center|50x50px|link=Turnip Tartiflette]] | |||
|[[Turnip Tartiflette]] | |||
|{{stars|3}} | |||
|{{energy|1459}} | |||
|{{price|863}} | |||
|{{ItemRecipe | Turnip Tartiflette }} | |||
|- | |||
| [[File:Yakisoba.png|center|50x50px|link=Yakisoba]] | |||
|[[Yakisoba]] | |||
|{{stars|3}} | |||
|{{energy|789}} | |||
|{{price|710}} | |||
|{{ItemRecipe | Yakisoba }} | |||
|} | |} | ||